• 1

добредојде на нашата компанија!

Ние се постигне индивидуални проекти
  Види се
  Ние сме подготвени да ги задоволи вашите барања проект!
  • историја на компанијата
   Xiongxian Huajiang хартија пластика пакет копродукции, Ltd ангажирани во разни флексибилни пакет. Нашето седиште се наоѓа во Xiongan нова област на провинцијата Хебеј, каде што е и 'место во Кина за следната thousan ...
   Прочитај повеќе
  • Целта на компанијата
   Во 2009 година, излезе со филозофијата на компанијата "Иновација и следење на пати зависи од технологијата и идеологија", и почнавме да соработува со Државниот Клучни лабораторија за нов материјал за да се развијат нови Државен ...
   Прочитај повеќе
  • бескорисно торба
   Има голем број на различни дизајни и можност да се печати 11 бои, на располагање со еден круг или квадрат дното, и разни материјал комбинации може да се користи со ПЕТ, ОПА, Алу, PP и PE. Торбички ни се ...
   Прочитај повеќе
  WhatsApp Онлајн Chat!