Контактирајте не

Xiongxian Huajiang хартија пластика пакет копродукции, ООД

адреса

Бр 776, Xiongzhou Rd., Xiongxian, Baoding, Хебеј, Кина

Е-пошта

rhondakang@hjpackage.com

телефон

+ 86-13810770299
+ 86-13483288958

часа

Понеделник-Петок 9ч за да се 6 часот попладне
Сабота 10ч 2 часот попладне за да се
Недела: Затворено

Сакаат да работат со САД?


WhatsApp Онлајн Chat!