PVC кеса

Краток опис:

име производи: PVC кеса Материјал: пластика пластика Тип: PVC кеса Тип: Stand Up ќеса индустриска употреба: Референци Тема: рециклира Површинска Ракување: на екранот Печатење Запечатување и рачка: Рака се справи со должина Прилагодено Подреди по: Прифати Место на потекло: Baoding, Кина (континентална ) Името на брендот: Huajiang Големина: прилагодено логото: Еко-пријателски дизајн: Да пристаниште: Xingang, Тијанџин Пример ден: 5-7 дена Водач Време: 20 дена Брзи Одговори: Дали сте производителот? Да. Ние сме биле во обезбедување на професионални решенија во printin ...


 • ФОБ Цена: US $ 0,5 - 9999 / парче
 • Мин.нарачката Кол: 100 Парче / Парчиња
 • Набавка Способност: 10000 Парче / Парчиња месечно
 • Начин на плаќање: L / C, D / A, D / P, T / T
 • детали за производот

  Тагови производ

  име производи: ПВЦ торба

  Материјал: пластика

  Пластика Тип: PVC

  Торба Тип: Stand Up ќеса

  Индустриска употреба: Референци

  Тема: Може да се рециклира

  Површинска Ракување: екран печатење

  Запечатување и рачка: Рака се справи со должина

  Прилагодено Подреди по: Прифати

  Земја на потекло: Baoding, Кина (континентална)

  Името на брендот: Huajiang

  Големина: индивидуално

  Користење на логото: дизајн

  Еколошки: Да

  Порт: Xingang, Тијанџин

  Пример ден: 5-7 дена

  Водач Време: 20 дена

  Брзи Одговори:

  Дали сте производител?

  Да. Ние сме биле во обезбедување на професионални решенија за печатење и пакување индустрија повеќе од 27 години од 1991 година

  Имате производи во парк?

  Бр Ние работиме на OEM наредби.

  Дали увид на готовите производи?

  Да. Секој чекор на производство и готови производи ќе се врши преглед од страна на КК оддел пред превозот.


 • Претходно:
 • Следно:

 • Поврзани производи

  WhatsApp Онлајн Chat!