• 1

mirëpritur për kompaninë tonë!

Ne të përmbushur projekte individuale
  Shiko te gjitha
  Ne jemi të gatshëm për të kënaqur kërkesat e projektit tuaj!
  • historia e kompanisë
   Xiongxian Huajiang Paper plastike Paketa Co, Ltd angazhuar në shumëllojshmëri të paketës fleksibël. Zyra jonë kokë gjendet në Xiongan zonën e re të Provincës Hebei, ku është vendi më shpresëdhënëse në Kinë për thousan tjetër ...
   Lexo më shumë
  • Company Aim
   Në vitin 2009, kemi ardhur me një filozofi kompania "inovative dhe mbajtur deri me herë varet nga teknologji dhe ideologji", dhe kemi filluar të bashkëpunojnë me Laboratorin Shtetit Key për materiale të reja për të zhvilluar techn re ...
   Lexo më shumë
  • qese hundëz
   Ka një gamë të dizajne të ndryshme dhe një mundësi për të shtypur 11 ngjyra, në dispozicion me një raund ose në fund katrore, dhe një shumëllojshmëri të kombinime materiale mund të përdoret me PET, OPA, Alu, PP dhe PE. Të pouches na janë ...
   Lexo më shumë
  WhatsApp Online Chat!