qese PVC

Përshkrim i shkurtër:

Produktet Emri: qese PVC Material: Plastic Lloji plastike: PVC qese Type: Stand Up qese Industriale Përdorimi: Shopping Feature: riciklueshme Sipërfaqja Trajtimi: Screen Printing nënshkrimin & Handle: Length Hand Handle Custom Order: Prano Vendi i origjinës: Baoding, China (Mainland ) Brand Name: Huajiang Size: përshtatur Logo: dizajn Eko-miqësore: Po Port: Xingang, Tianjin Shembull ditë: 5-7 ditë Koha Lead: 20 ditë përgjigje të shpejtë: a jeni një prodhues? Po. Ne kemi qenë në ofrimin e zgjidhjeve profesionale në printin ...


 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Produktet Emri: qese PVC

  Material: Plastic

  Plastike Lloji: PVC

  Bag Lloji: Stand Up Qese

  Përdorim industrial: Shopping

  Feature: riciklueshme

  Trajtimi Sipërfaqja: Screen Printing

  Nënshkrimin & Handle: Hand Length Handle

  Custom Order: Prano

  Vendi i origjinës: Baoding, China (Mainland)

  Brand Name: Huajiang

  Size: përshtatur

  Logo: Dizajni

  Eko-miqësore: Po

  Port: Xingang, Tianjin

  Mostra ditë: 5-7 ditë

  Koha Lead: 20 ditë

  Përgjigje të shpejtë:

  A jeni një prodhues?

  Po. Ne kemi qenë në ofrimin e zgjidhjeve profesionale në shtypjen dhe industrinë e paketimit mbi 27 vjet që nga viti 1991

  A kemi produkte në magazinë?

  Jo. Ne punojmë në urdhërat OEM.

  A inspektojë produktet e përfunduar?

  Po. Çdo hap e prodhimit dhe produktet e përfunduar do të kryhet inspektimi nga departamenti QC para se të anijeve.


 • Previous:
 • Next:

 • Related Products

  WhatsApp Online Chat!